سرامیک ماشین

 

icon2
icon2

انواع سرامیک ماشین

1.سرامیک ماشین از جنس نانو پلیمری

نانو سرامیک ماشین یکی از معروف‌ترین انواع سرامیک در بازار است که یک نوع پلیمر مایع است. سرامیک مایع که با نام گلس کوتینگ نیز شناخته می‌شود، با رنگ ماشین مخلوط می‌شود، علاوه بر براق کردن بدنه ماشین، خط و خش‌های سطحی را نیز پوشش می‌دهد و ماشین شما را در برابر گردوغبار ایمن می‌کند. برای تضمین ایمن سازی خودرو و بدنه ماشین بهتر است که یک نانو سرامیک با کیفیت بالا انتخاب کنید و این کار را به یک متخصص بسپارید تا بهترین نتیجه را ببینید.

2.سرامیک کوارتزی یک انتخاب عالی

سرامیک کوارتزی یک انتخاب عالی برای رانندگانی است که معمولا به دلیل بی‌احتیاطی خط و خش‌های زیادی بر روی بدنه خودرو آنها می‌افتد. سرامیک کوارتزی یک پوشش سخت بر روی رنگ ماشین ایجاد می‌کند و از ایجاد خط‌وخش جلوگیری می‌کند و ماندگاری بسیاری بالایی دارد. اگر شما هم یک راننده کم احتیاط هستید و یا صاحب یک ماشین گران قیمت میلیاردی هستید، کارشناسان خودرو بانک به شما پیشنهاد می‌کنند از سرامیک کوارتزی استفاده کنید.

3.نانو سرامیک هیبریدی را امتحان کنید

نانو سرامیک هیبریدی از ترکیب سرامیک کوارتزی و نانو سرامیک پلیمری با یکدیگر تشکیل شده است. سرامیک هیبریدی بهترین پوششی است که می‌توانید داشته باشید تا بیشترین محافظت از بدنه ماشین و بالاترین ماندگاری را تجربه کنید.

برای انجام خدمات سرامیک حرفه ای ماشین با مجتمع خدمات حرفه ای اسپارک در ارتباط باشید.

سرامیک ماشین
icon1

مجتمع خدمات حرفه ای خودرو اسپارک